Kėbulai ir sniego valymo įranga

Didesnis vaizdas paspaudus nuotrauką
Cantoni & C. Kėbulai - Lengvoji klasė - "Jolly"
Kaina: 0 Lt / 0 €
Užklausti apie šią prekę

"Jolly" savivartinių kėbulų serija skirta komercinių transporto priemonių segmentui iki 6,5 tonų bendrojo svorio. Gaminant "Jolly" savivartį, jo konstrukcijoje naudojami šalto valcavimo plieno lakštai, dėl kurių ši struktūra pasižymi išskirtinėmis standumo, atsparumo ir funkcionalumo savybėmis. Lankstumas, ergonomija ir tvirtumas, tai puikiausiai apibūdina šį produktą.

"Jolly" savivartis gaminamas tik su trijų pusių išvertimo sistema. Kėlimas reguliuojamas centriniu teleskopiniu chromuotu cilindru varomu ir valdomu elektrinės sistemos arba mechaniniu galios perdavimo būdu per tiesioginę pavarą.

Kėbulo grindys yra  3 mm storio. Atsidarantys nuimami bortai gaminami iš plieno arba aliuminio lydinio, sukurtas aukščiausio lygio ižinierių, kurie konstrukcijai suteikė lengvumo. Vidinių svirčių statramsčiuose mechanizmas leidža lengvai atidaryti ir uždaryti bortus, o specialus kataforezinio metodo (miltelinio) dažymo procesas užtikrina išskirtinį ilgaamžiškumą nuo rūdžių, koroduojančių medžiagų ir subraižymų.

Visą detalesnę informaciją anglų kalba galite rasti partnerių puslapyje arba paskambinę mums.

Turite klausimų? Užpildykite šią formą ir siųskite mums:
Jūsų vardas :
Jūsų el. paštas :
Jūsų klausimas :
[ Uždaryti ]