Kėbulai ir sniego valymo įranga

Didesnis vaizdas paspaudus nuotrauką
Cantoni & C. Kėbulai - Sunkioji klasė
Kaina: 0 Lt / 0 €
Užklausti apie šią prekę

Sunkioji klasė

„Heavy off-road” savivartinių kėbulų serija skirta sunkiosios klasės transportui ir yra tvirčiausia iš visos siūlomos produkcijos.

Ši serija dar skirstoma į du tipus, tai tripusis savivartis ir vienpusis galinis savivartis.

„TL Semiroccia“ yra vienintelis universalaus pobūdžio į tris puses pasiverčiantis savivartinis kėbulas, o tuo tarpu tik į vieną pusę pasiverčiančių kėbulų grupę sudaro 4 modeliai:

„FV New Dune“ – savivartis pusapvaliu kėbulo dugnu nuo šiol su gofruotais šonais dar padidinančiais konstrukcinį tvirtumą.

„FV Dune“ – savivartis pusapvaliu, tvirtos konstrukcijos, kėbulo dugnu, pukiai tinkantis įvairioms birioms medžiagoms gabenti.

„PF Semirocca“ – rimtiems darbams skirtas savivartis padengtas specialiu atspariu šlifavimui paviršiumi, dėl kurio savivartis puikiai tinka vežti birias medžiagas.

„PF Semirocca reinforced“ – tai tai pačiai šeimai kaip ir „PF Semirocca“ priklausantis modelis kuris skiriasi tuo, kad yra papildomai sutvirtintos konstrukcijos. Jame naudojami storesni statramsčiai, plokštės ir tvitinimo detalės, dėl ko jis tinka vežti sunkiems kroviniams.

„PF Rocca“ – taip pat „PF Semirocca“ šeimai priklausantis modelis. „PF Rocca“ nuo „PF Semirocca“ skiriasi tuo, kad šio savivarčio grindų plokščių storis yra dar padidintas, norint suteikti konstrukcijai išskirtinį atsparumą ir tvirtumą (12mm palyginus su „PF Semirocca“ 8mm). „PF Rocca“ yra tvirčiausios konstrukcijos Cantoni & C. kompanijos gaminamas savivartis tinkamas vežti įtin sunkius abrazyvinius krovinius.

Visą detalesnę informaciją anglų kalba galite rasti mūsų partnerių puslapyje arba paskambinę mums.

 

Turite klausimų? Užpildykite šią formą ir siųskite mums:
Jūsų vardas :
Jūsų el. paštas :
Jūsų klausimas :
[ Uždaryti ]