Kėbulai ir sniego valymo įranga

Didesnis vaizdas paspaudus nuotrauką
Cantoni & C. Kėbulai - Vidutinioji klasė - "Stradale"
Kaina: 0 Lt / 0 €
Užklausti apie šią prekę

Stradale - vidutinioji klasė

Naujasis savivarčių asortimentas skirtas vidutinės-lengvosios, vidutinės ir vidutinės-sunkiosios klasės įvairioms transporto priemonėms, siūlomas kaip naujovė ieškant optimalių sprendimų, iškylant keletui skirtigų poreikių šio segmento krovimo darbuose.

Išnagrinėti klientų nusiskundimai, pageidavimai, patarimai ir atlikta jų kruopšti analizė leido sumažinti masę, pakrovimo grindų aukštį, padidinti įvairiapusiškumą ir universlumą, suteikti konstrukcijai paprastumą, kas leidžia greitą ir efektyvų aptarnavimą, suteikia savivarčiui didelį tvirtumą dėl ko savivartis tinka betkokioms medžiagoms vežti.

Nagrinėjant ir tyrinėjant modulines konstrukcijas bei naudojant naujausią CAD sistemą suprojektuotas produktas pateisinantis įvairiausius lūkesčius. Taikant naująją gamybos proceso tvarką galima drąsiai teigti, kad kiekvienas savivartis gaminamas individualiai.

Savivarčiams gaminti naudojamas aukščiausios klasės plienas bei aukštos kokybės hidraulikos ir elektronikos komponentai. Plokštės gaminamos be statramsčių kurie yra užvirinti prevencijai nuo drėgmės prasiskverbimo ir rūdžių susidarymo. Lakštai turi ryškų gofruotą profilį suteikiantį papildomo tvirtumo kuris charakterizuoja ir išskiria šią konstrukciją.   

Specialiu kliento prašymu yra galimybė sukomponuoti papildomą komplektaciją (pavyzdžiui, savivartis su rampa pakrovimui, pritaikymas vežti rąstams, specialios atidarymo sistemos, hidraulinis galo prailginimas su paslėptu užrakinimo mechanizmu ir daug įvairių kitų galimų variantų.)


Visą detalesnę informaciją anglų kalba galite rasti mūsų partnerių puslapyje arba paskambinę mums.

 

Turite klausimų? Užpildykite šią formą ir siųskite mums:
Jūsų vardas :
Jūsų el. paštas :
Jūsų klausimas :
[ Uždaryti ]