Traktoriai ir Spec. technika

BM TRACTORS
Kaina: 0 Lt / 0 €
Užklausti apie šią prekę

UAB Fraktas yra oficialus Italijos traktorių gamintojo BM TRACTORS s.r.l. atstovas.

Ši kompanija buvo įsteigta 1990 metais ir greitai buvo pripažinta rinkoje bei įgavo technologiškai pažangios įmonės reputaciją.

BM TRACTORS gamina specifinės paskirties 130AG ir 170AG traktorius, kurie pagal savo galimybes ir darbinius parametrus yra unikalūs. Sukurti kalnuotame krašte jie yra puikūs žmogaus pagalbininkai sudėtingiausiose sąlygose. Ypatingai žemas svorio centras leidžia dirbti net iki 45° nuolydžio kalvų šlaituose, ko negali kiti vidutinės klasės (100 – 150 AG) traktoriai, nekalbant apie galingesnius ir sunkesnius traktorius.

BM TRACTORS gaminamų traktorių galios visiškai pakanka darbui mažų bei vidutinių dydžių žemės ūkio naudmenoms skirtuose plotuose, o ypatingai didelis manevringumas (apsisukimo spindulys – tik 3,2m!), visi vairuojami ir varomi ratai, nedideli gabaritai leidžia šiam traktoriui puikiai dirbti miškuose ir krūmynuose. Šie traktoriai gali dirbti su pačia įvairiausia prikabinama įranga - ar tai būtų kelių priežiūros, ar žemės ūkio, statybinė technika, ar miškotvarkai skirti mechanizmai.

Daugiau informacijos apie šiuos originalius ir labai universalius traktorius rasite mūsų puslapyje esančiame buklete.

 


 

Turite klausimų? Užpildykite šią formą ir siųskite mums:
Jūsų vardas :
Jūsų el. paštas :
Jūsų klausimas :
[ Uždaryti ]